Rectangular Dining Table, Wood-Effect MDF Top, Painted Metal Legs, 180x90x76 cm

| Tipologia: | Fixed table |
| Serie: | Melvin |
| Numero elementi: | 1 |
| Larghezza: | 180cm |
| Altezza: | 76 cm |
| Profondità: | 90 cm |
| Materiale: | MDF/Metal |
| Peso: | 33.2 Kg |
| Assemblato: | No |
| Imballaggio: | 1 carton |