Hanging Garden Rocking Chair with Cushions 120x200h cm

| Tipologia: | Outdoor chairs and armchairs |
| Caratteristiche: | Outdoor Garden Swing Chair with Cushions, Hanging Egg Seat |
| Serie: | Garden Furniture |
| Numero elementi: | 1 |
| Diametro: | 120 cm |
| Altezza: | 200 cm |
| Profondità: | 120 cm |
| Materiale: | Steel/Polyrattan |
| Peso: | 32.0 Kg |
| Assemblato: | To be assembled |
| Imballaggio: | Shockproof |