Folding Sun Lounger with Canopy, Reclining 189x61x38 cm - White

| Tipologia: | Sun loungers |
| Caratteristiche: | sun lounger, folding deckchair with sunshade and adjustable positions |
| Serie: | Garden furniture |
| Numero elementi: | 1 |
| Larghezza: | 70 cm |
| Altezza: | 40 cm |
| Profondità: | 186 cm |
| Materiale: | Aluminum/Textile |
| Peso: | 6.0 Kg |
| Assemblato: | Already assembled |
| Imballaggio: | Hardback article |