Extendable Dining Table, Ceramic Top, Painted Metal Base, Rectangular 160/200x90x75 cm

| Tipologia: | Extendable table |
| Serie: | Oliver |
| Finitura: | Marbled |
| Numero elementi: | 1 |
| Larghezza: | 160/200 cm |
| Altezza: | 75 cm |
| Profondità: | 90 cm |
| Materiale: | Ceramic/Metal |
| Peso: | 106.15 Kg |
| Assemblato: | No |
| Imballaggio: | 1 carton |